W piątek w naszej szkole odbyły się apele porządkowe

Przestawiamy skrót informacji:
Informacje po apelu porządkowym w dniu 2 października 2020 roku

Hasło apelu zasady bezpieczeństwa w strefie żółtej, zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna


Klasy 1-3

1.Strefa żółta

-myjemy ręce!

– unikamy kontaktu 1,5 metra

-starsi uczniowie i nauczyciele maseczki zalecamy maseczki na przerwie a na lekcji dystans

– dyżurni pamiętajcie o otwieraniu okna po każdej lekcji

– nie dotykamy twarzy

– klasy 1-3 nie spotykają się w szkole z przedszkolem ani z klasami 4-8. Pamiętamy o osobnych wejściach.

2.Aktywność fizyczna

– treningi tenisa stołowego, piłki nożnej dla klas 1-4 SP

– możliwości szkoły

3.Sklepik dla klas 1-3 obsługuje pani Basia Madej-Kowalik

4.Każdy uczeń dostaje na talerz surówkę (jeżeli jest uzasadnienie może dostać na osobnym talerzyku) nie musi jeść. Surówki są wspaniałe np. kapusta pekińska z pomarańczami i migdałami, sałatka grecka z fetą i oliwkami itd. Od poniedziałku nie ma na stołówce hasła”Dla mnie bez surówki”

5.Konkurs październik miesiącem warzyw zbieramy naklejki – gdy klasa uzbiera 10x naklejki na dziecko klasa otrzymuje nagrodę, będą też wyróżnienia za co naklejka szczegóły w poniedziałek – za surówkę w czasie obiadu, za warzywa i owoce do drugiego śniadania

6.Każda klasa ma tydzień na przygotowanie plakatu podsumowującego dzisiejszy apel, Plakat będzie nam przypominał zasady bezpieczeństwa w czasie pandemii oraz zasady zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej
Dziękuję za udział w apelu

Dyrektor szkoły Alicja Zielińska

Klasy 4-8


Informacje po apelu porządkowym w dniu 2 października 2020 rokuHasło apelu zasady bezpieczeństwa w strefie żółtej, zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna. Nasza wymarzona szkoła
1.Strefa żółta

-Myjemy ręce!

– unikamy kontaktu 1,5 metra-starsi uczniowie i nauczyciele maseczki zalecamy maseczki na przerwie a na lekcji dystans

– dyżurni pamiętajcie o otwieraniu okna po każdej lekcji

nie dotykamy twarzy

– klasy 1-3 nie spotykają się w szkole z przedszkolem ani z klasami 4-8. Pamiętamy o osobnych wejściach.


2.Aktywność fizyczna – treningi tenisa stołowego, piłki nożnej, siłownia – co chcecie, piszcie może uda się zorganizować – podanie podpisane przez kilka chętnych osób proszę przynosić do dyrektora szkoły

3.Działa radiowęzeł szkolny. Mania, Ola, Asia i Oliwka są odpowiedzialne, można się włączyć do współpracy trzeba porozmawiać z dziewczynami z klasy 8

4.Działa sklepik szkolny na określonych przerwach. Sklepikiem kieruje Angelika i Mania

5.Każdy uczeń dostaje na talerz surówkę (jeżeli jest uzasadnienie może dostać na osobnym talerzyku), zachęcamy ale nie musi jeść. Surówki są wspaniałe np. kapusta pekińska z pomarańczami i migdałami, sałatka grecka z fetą i oliwkami itd. Od poniedziałku nie ma na stołówce hasła „Dla mnie bez surówki”

6.Konkurs październik miesiącem warzyw zbieramy naklejki – gdy klasa uzbiera 10x naklejki na dziecko klasa otrzymuje nagrodę, będą też wyróżnienia za co naklejka szczegóły w poniedziałek – za surówkę w czasie obiadu, za warzywa i owoce do drugiego śniadania dotyczy klas 4-6 klasy 7,8 mają się zastanowić czy chcą przystąpić czy chcą inny konkurs

7.Wyjaśnienie jak czytać zastępstwa w Librusie. Zachęcamy do korzystania z librusa. Wystarczy login i hasło i z każdego komputera można sprawdzić jak wygląda aktualny plan lekcji (zastępstwa są nanoszone). W librusie pomaga pani Kasia Swat i Alicja Zielińska

8.Czy ktoś ma pomysł na gazetki ścienne. Gospodarze klas są proszeni o informację czy i w jaki sposób ich klasa chce się zaangażować w tworzenie gazetek. Termin do piątku 9 października 2020. Zgłaszać do dyrektora szkoły.

9.Propozycja, by zespołowo zrobić plakaty co chcemy zmienić w szkole. Mamy moc. Szkoła może być taka jak chcemy.

Termin 14 października 2020 do dyrektora szkoły

Dziękuję za udział w apelu

p.o. Dyrektor szkoły Alicja Zielińska

Dodaj komentarz