Wracamy do szkoły

Kochani uczniowie , drodzy rodzice.

Zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w dniu 1 września 2021 o godzinie 9:00 na boisku szkolnym (w przypadku złej pogody na sali gimnastycznej kolejno grupy wiekowe).

Zaraz po uroczystym rozpoczęciu zapraszamy wszystkich do współpracy i wspólnej zabawy na festynie rodzinnym pod hasłem

„Wracamy do szkoły. Szczepimy się”.

Rodzice oraz nauczyciele przygotowują wiele atrakcji m.in. ciasta, loterię fantową, ognisko, kiełbaski, zabawy.

Rodzice naszych uczniów zbierają fundusze na rozbudowanie placu zabaw przy szkole i w szkole. Każda złotówka się liczy.

Budujemy szkołę zgodnie z pedagogiką Janusza Korczaka, w której najważniejsza jest odpowiedzialność, kreatywność i samodzielność. Chcemy stworzyć naszym uczniom możliwość nauki przez zabawę zarówno na zewnątrz jak i w środku szkoły, chcemy stworzyć miejsca sprzyjające integracji sensorycznej. Każdy z nas jest inny i każdy ma inne potrzeby. Nasza szkoła się zmienia.

Podczas festynu będzie możliwość uzyskania informacji na temat szczepień oraz zadeklarowanie udziału w szczepieniach.

W przypadku złej pogody festyn odbędzie się w budynku szkoły. Obowiązuje reżim sanitarny.