Dzień promocji szczepień

To co się działo w szkole 3 września było niesamowite. Kreatywność dzieci przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Cały dzień towarzyszył nam przyjaciel szkoły pies Penny, który również jest zaszczepiony. Cały dzień poświęcony był promocji szczepien na różnego rodzaju drobnoustroje wirusy, bakterie itp.

Każda klasa otrzymała następujące zadanie, poniżej filmik jak się wywiązali z zadania. Byli niesamowici.

Dzisiaj zmieniacie się w pracowników agencji reklamowej. Waszym zdaniem będzie przygotowanie akcji promującej szczepienia. Wykorzystajcie Wasze zainteresowania i możliwości.

1. Zaprojektujcie baner, rollup

2. Zaproponujcie gadżety reklamowe

3. Narysujcie plakat

4. Nagrajcie filmik

5. Zróbcie animowankę

6. Napiszcie wiersz, piosenkę, opowiadanie

7. Stwórzcie układ taneczny

8. Inne, które Wam przyjdą do głowy.

Efekty Waszej pracy będzie trzeba zaprezentować 18 września na święcie dzika, wtedy też będzie w Krynicy mobilny punkt szczepień na COVID.

Na gadżety reklamowe i bannery mamy około 2000 zł
Ja jestem inwestorem. Oczekuję, że każda klasa dzisiaj po godzinie 12:30 przyniesie mi wypełniony załącznik
Wynagrodzenie wyjazd do kina jeszcze we wrześniu

Jednocześnie podkreślam, że szanujemy zdanie każdego rodzica i w żaden sposób nie namawialiśmy dzieci do szczepień. Dzieci miały po prostu zadanie do wykonania. Cały czas zwracaliśmy uwagę, że to dorośli są podejmują decyzję na temat szczepień.

Pozostaję do dyspozycji

Alicja Zielińska Dyrektor Szkoły tel. 605 126 121